Květen 2014

18.5. 2014, aneb první článek blogu

18. května 2014 v 21:34 | Lucy R.

Zdravím,
milý zbloudilí čtenáři. Tohle je první článek mého skromného blogu *slavnostní famfáry*, i lkdyž popravdě vážně nevím, co bych k tomu měla dodat. Ugh,... když se nad tím zamyslím je to celkem podstatné, vzhledem k tomu, že tohle jsou moje první slova na tomto blogu. Dobře, tak zaprvé, proč blog?
Někdy mám hlavu plnou myšlenek, ze kterých se potřebuju vypsat, občas se prostě musím podělit o svůj názor, ukázat ho světlu světa. A tak mě napadl blog. Možná se najde pár lidí se stejnými zálibami jako já a budou číst moje články. Možná. Každopádně, na tom nezáleží, teď chci psát, psát a psát a ať to čte kdo chce, chci se vypsat. A o čem tedy budu psát?
Jsem dívka, pro kterou jsou knihy jako druhý život, takže o nich sem tam i něco napíšu, taky můžete čekat nějáké ty povídky, nebo velmi filozofické články a zymšlení nad životem (ano, ironická jsme často) výkecy a vlastně všechno, co mě ještě stačí napadnout, v mém šíleném-nadklávesnicovém stavu.
Ještě bych se měla představit, aby jste věděli, s kým vlastně máte tu čest. Jsem Lucy Raven, nebo si tak alspoň říkám pseudojménem. Jsem blogerka, co se vyžívá v psaní a fanfikcích... a někdy i poezii, člověk, jehož druhé jméno je sarkasmus, knihomolka, kreslířka a neskutečně introvertní snílek plný protikladů. Často jsem uzavřená a samotářská, myšlenkami mimo realitu a neustále nad něčím přemýšlející,... Miluju knihy, hudbu a dobrý čaj, píšu povídky a kreslím, zbožňuju seriály a také se řadím do otaku komunity. Jednou bych chtěla žít v Anglii.

Ehm, tak to je zatím vše, co bych na úvod řekla, zatím se s vámi loučím.
Vaše Lucy R.